GRONO PEDAGOGICZNE

Zorientowanie pracy przedszkola na jak najwyższą jakość usługi opiekuńczo-edukacyjnej umożliwia kreatywność i zaangażowanie całego zespołu pracowników. Kadra pedagogiczna posiada wysokie kwalifikacje umiejętności, bogatą wiedzę i doświadczenie w pracy z dziećmi, co stanowi solidne podstawy dla efektywnego i atrakcyjnego funkcjonowania przedszkola. W przedszkolu zatrudnionych jest dziesięć nauczycielek, systematycznie wzbogacają swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach i warsztatach z zakresu:

• Metod twórczych w pracy z dziećmi przedszkolnymi.
  • Diagnozy przedszkolnej, ewaluacji wewnętrznej.
  • Pedagogiki zabawy.
  • Technik plastycznych.
  • Zarządzania jakością przedszkola.

Nauczyciele pracujący w przedszkolu:
  • mgr Katarzyna Iwańczuk - nauczyciel dyplomowany
  • mgr Joanna Świeca - nauczyciel dyplomowany
  • Dorota Kozielewicz Kaliszczuk nauczycielbez stopnia awansu

Zapewniamy kompetentnych i życzliwych nauczycieli. Dbamy o dobre stosunki międzyludzkie i efektywną komunikację. Stoimy na straży praw człowieka. Pomagamy sobie, szanujemy się nawzajem.