Hrubieszów przedszkolak@poczta.onet.pl 84 696 31 29

GRONO PEDAGOGICZNE

Zorientowanie pracy przedszkola na jak najwyższą jakość usługi opiekuńczo-edukacyjnej umożliwia kreatywność i zaangażowanie całego zespołu pracowników. Kadra pedagogiczna posiada wysokie kwalifikacje umiejętności, bogatą wiedzę i doświadczenie w pracy z dziećmi, co stanowi solidne podstawy dla efektywnego i atrakcyjnego funkcjonowania placówki. W przedszkolu zatrudnionych jest dwanaście nauczycielek, które systematycznie wzbogacają swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach i warsztatach z zakresu:

• Metod twórczych w pracy z dziećmi przedszkolnymi.
  • Diagnozy przedszkolnej, ewaluacji wewnętrznej.
  • Pedagogiki zabawy.
  • Technik plastycznych.
  • Zarządzania jakością przedszkola.

Nauczyciele pracujący w przedszkolu:
  • Dyrektor Przedszkola - mgr Katarzyna Nowosad - nauczyciel dyplomowany
  • Urszula Wnorowska- nauczyciel dyplomowany
  • Anna Szajnoga- nauczyciel mianowany
  • mgr Anna Pal - nauczyciel dyplomowany
  • mgr Agnieszka Siejko - nauczyciel dyplomowany
  • mgr Iwona Semeniuk - nauczyciel dyplomowany
  • mgr Sylwia Hrycuniak - nauczyciel dyplomowany
  • mgr Kinga Dejneka - nauczyciel kontraktowy
  • mgr Joanna Sobolewska- nauczyciel kontraktowy
  • mgr Dorota Kozielewicz - Kaliszczuk - nauczyciel kontraktowy
  • mgr Justyna Wiśniewska - nauczyciel kontraktowy
  • mgr Beata Chomicka-Wlach - nauczyciel stażysta

Zapewniamy kompetentnych i życzliwych nauczycieli. Dbamy o dobre stosunki międzyludzkie i efektywną komunikację. Stoimy na straży praw człowieka. Pomagamy sobie, szanujemy się nawzajem.

1 %
POMÓŻ ZBUDOWAĆ BEZPIECZNY PLAC ZABAW DLA DZIECI Z MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 1 IM."MAŁEGO KSIĘCIA" W HRUBIESZOWIE. PRZEKAŻ 1% SWOJEGO PODATKU NA KONTO Stowarzyszenia "Bezpieczny Powiat Hrubieszowski", numer KRS: 0000045770 z dopiskiem "Wpłata dla Małego Księcia".